Váš košík

Hľadať titul

Novinky

Nechcete premeškať naše súťaže? Máte záujem o informácie o novinkách? Tu sa môžete prihlásiť:

Náš tip

Kategórie

Ponuka maľovaniek aj tento rok za skvelú cenu!

Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ,

i tento rok Vám posielame ponuku cenovo výhodných maľovaniek formátu A5 s farebnou predlohou. Táto ponuka sa dosiaľ vždy stretla s veľkým záujmom z Vašej strany, dúfame, že podobne to bude i tentoraz. Maľovanky Vám, ako obvykle, ponúkame za zvýhodnenú cenu 0,30 EUR/1 ks. V ponuke sa opäť objavil i obľúbený akciový balíček Maľovanky (3 maľovanky v jednom balíčku -2 formátu A5, jedna formátu A6), ktorý stojí 0,99 EUR, avšak my Vám ho v rámci tejto akcie ponúkame len za 0,69 EUR.

Našu ponuku sme znova rozšírili i o niekoľko maľovaniek formátu A4. Sú to predovšetkým 3 zošity mimoriadne obľúbenej publikácie Predškoláčik, no ponúkame Vám i ďalšie 4 maľovanky formátu A4: Rozprávky, Farby a farbičky, Maľujeme abecedu a Športujeme - maľujeme s angličtinou, kde sa dieťa môže naučiť i prvé anglické slovíčka. U nás si ich môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu 0,90 EUR/1 ks. Pripájame i jednu z veľmi vyhľadávaných vystrihovačiek Kocky za dobrú cenu 0,85 EUR/1 ks a pexeso Domáce zvieratká s obrázkami obľúbených domácich zvieratiek za 0,90 EUR/1 ks.

Neprehliadnite! V ponuke je i v škôlkach veľmi obľúbený titul plný obrázkových hlavolamov sudoku pod názvom Veselé obrázky, kde deti lúštia sudoku nie s číslami, ale s veselými farebnými obrázkami. Tento titul Vám ponúkame za 0,80 EUR (v obchode 4,28 EUR).

Maľovanky, ktoré tvoria súčasť tohto e-mailu, Vám ponúkame za mimoriadne zvýhodnené ceny, ktoré platia iba do 30.6.2019 a len pre škôlky a školy. Využiť tento výhodný nákup sa Vám zaručene oplatí, pretože maľovanky v tejto ponuke sú lacnejšie ako v kníhkupectvách!

V prípade, že sa niektorá z Vami vybraných maľovaniek medzitým vypredá, ozveme sa Vám a navrhneme Vám vhodnú maľovanku na výmenu v rovnakej cene.

Do objednávky, prosím, pripíšte IČO a DIČ Vašej škôlky. Maľovanky zasielame na dobierku alebo na predfaktúru, pričom počas trvania tejto akcie neplatíte pri objednávke už nad 15,- EUR nijaké poštovné, pri objednávke do 15,-EUR vrátane je poštovné 1,29 EUR (platba predom), resp. 1,99 EUR (dobierka). Balné neúčtujeme vôbec.

Ceny sú konečné, nie je možné kombinovať ich s inou zľavou.

Bicykle (Zálešák, René)
1. Bicykle (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou, v ktorej sú tie najrozmanitejšie druhy bicyklov: horský bicykel, pretekársky bicykel, bicykel pre dvoch jazdcov, a iné..
Objednať:
 

Bodka, čiarka, oblúčik (Končeková, Ľubica)
2. Bodka, čiarka, oblúčik (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Okrem obrázkov, ktoré si dieťa môže vyfarbiť, sa na každej stránke nachádzajú aj dve linajky s predkresleným jednoduchým vzorom: čiarka, oblúčik, elipsa, vlnovka, krúžok, a podobne. Dieťa si teda okrem vyfarbovania obrázkov a poznávania farieb precvičí i písanie.
Objednať:
 

Hraj sa s nami (Plicková, Edita)
3. Hraj sa s nami (Plicková, Edita)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou o tom, ako sa deti hrajú.
Objednať:
 

Kreslím čiarky (Končeková, Ľubica)
4. Kreslím čiarky (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Dieťa na každej stránke nájde nejaké zvieratko (sovu, leva, netopiera, korytnačku, ale i dve linajky s predkresleným vzorom - napr. koliesko, vlnovka, oblúčik, čiarka,...). Môže si teda skúsiť písať jednoduché tvary, a zároveň si i pekne vymaľovať svoje obľúbené zvieratko. .
Objednať:
 

Malí muzikanti (Zálešák, René)
5. Malí muzikanti (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou, v ktorej si deti budú môcť vymaľovať zvieratká, hrajúce na rôznych hudobných nástrojoch: je tu gitara, kontrabas, bubon, harfa, činely, trúbka... .
Objednať:
 

Modrá, červená, zelená - farbičky  (Končeková, Ľubica)
6. Modrá, červená, zelená - farbičky (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Dieťa sa učí poznávať základné farby červenú, hnedú, žltú, modrú a zelenú.
Objednať:
 

Moje hračky (Končeková, Ľubica)
7. Moje hračky (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
V tejto maľovanke si dieťa môže vymaľovať hračky, ktoré dôverne pozná: hojdacieho koníka, plyšového psíka, šaša, macka, balón, bábiku v kočíku, vílu, opicu, sloníka, stavebnicu a mnohé ďalšie.
Objednať:
 

Na dovolenke (Zálešák, René)
8. Na dovolenke (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou o tom, čo robíme na dovolenke: plávame, potápame sa, jazdíme na motorovom člne, na vodných lyžiach, hráme volejbal, atď,
Objednať:
 

Na dvore (Monul-Kotlárová, Oxana)
9. Na dvore (Monul-Kotlárová, Oxana)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Táto maľovanka je plná zvieratiek, ktoré bývajú na dedine u starej mamy na dvore. Je tam koník so žriebätkom, prasiatko, ovečka, kačičky, sliepka s kuriatkami, krava a teliatko.
Objednať:
 

On, ona, ono (KOnčeková, Ľubica)
10. On, ona, ono (KOnčeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
V tejto maľovanke sa nachádzajú kompletné zvieracie rodinky. Je tu kôň, kobyla a žriebätko, kohút, sliepka a kuriatko, cap, koza a kozliatko, kocúr, mačka a mačiatko... a ďalšie zvieratká.
Objednať:
 

Píšeme, kreslíme (Končeková, Ľubica)
11. Píšeme, kreslíme (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Maľovanka obsahuje obrázky rôznych zvieratiek: hrocha, papagája, tigra, sloníka, myšky,..., ktoré si dieťa môže vymaľovať. Na každej stránke sú i dve linajky s predpísaným vzorom jednoduchých tvarov: krúžky, vlnovky, elipsy, čiarky, oblúčiky, atď, kroeé dieťaťu poslúžia na nácvik písania.
Objednať:
 

Počítame 1, 2, 3, 4, 5 (Končeková, Ľubica)
12. Počítame 1, 2, 3, 4, 5 (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Obrázky z cirkusu (jeden slon, dva levy, tri kone, štyri medvede a päť opíc) majú v spodnej časti zakaždým dve linajky, na ktoré si dieťa môže písať svoje prvé čísla.
Objednať:
 

Počítame 6, 7, 8, 9, 10 (Končeková, Ľubica)
13. Počítame 6, 7, 8, 9, 10 (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka je pokračovaním maľovanky Počítame 1, 2, 3, 4, 5. Okrem obrázkov sú v nej na každej strane v dolnej časti riadky na písanie číslic - deti okrem maľovania obrázkuv hľadajú, počítajú a píšu prvé číslice.
Objednať:
 

Ryba, rybička (Končeková, Ľubica)
14. Ryba, rybička (Končeková, Ľubica)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou zavedie deti do podivuhodného sveta pod vodnou hladinou. Stretnú sa s rybami, žabkami, vážkou, slimákmi, ale aj s vodníkom...
Objednať:
 

U babičky na dvore (Zálešák, René)
15. U babičky na dvore (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou. Aké zvieratká žijú na dvore starej mamy? V maľovanke deti nájdu psíka, mačičku, prasiatko, kravičku, sliepky, zajka, hus, kohúta či koníka.
Objednať:
 

V oblakoch (Zálešák, René)
16. V oblakoch (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou, v ktorej dieťa nájde obrázky lietadla, rakety, rogala, stíhačky, vrtuľníka, ale aj parašutistu či vyhliadkového balóna..
Objednať:
 

Vlaky (Zálešák, René)
17. Vlaky (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou poteší najmä chlapcov. Nájdu v nej rôzne druhy vlakov - od parnej lokomotívy až po najmodernejší rýchlovlak..
Objednať:
 

Zelenina (Polgárová, Lucia)
18. Zelenina (Polgárová, Lucia)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka s farebnou predlohou, v ktorej deti nájdu rôzne druhy zeleniny: papriku, paradajku, mrkvu, baklažán, reďkovku či tekvicu.
Objednať:
 

Zvieratká na dvore (Zálešák, René)
19. Zvieratká na dvore (Zálešák, René)
0,30 EUR (bežná cena 0,50 EUR)
Maľovanka je voľným pokračovaním maľovanky Zvieratká v ZOO. Pomocou jednoduchých postupov predkleslených v dolnej časti maľovanky sa deti môžu naučiť kresliť prasiatko, psíka, mačičku, sliepočku, kozu, ovečku
Objednať:
 

Predškoláčik (Kolačková, Jaroslava)
20. Predškoláčik (Kolačková, Jaroslava)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Táto maľovanka je určená na rozvíjanie grafomotoriky u detí vo veku 4 - 6 rokov.
Objednať:
 

Predškoláčik 2 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
21. Predškoláčik 2 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
V maľovanke sa nachádzajú cvičenia grafických vzorov zoradené podľa náročnosti - od hry s bodom, vertikálne a horizontálne línie, lomené línie, kombinované pohyby, hra s oblúčikmi, vlnovkami, slučkami, osmičkami.
Objednať:
 

Predškoláčik 3 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
22. Predškoláčik 3 (Grafomotorika 4 - 6 rokov)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Táto maľovanka obsahuje ďalšie cvičenia na rozvoj grafomotoriky predškolákov. Deti sa učia kresliť oblúčiky, vlnovky, krúžky, a pritom dokončia rozrobené obrázky, na ktorých sú rybky, snehuliaci, vianočné ozdoby, kraslice, ovocie, lastovičky, kuriatka...
Objednať:
 

Akciový balíček Maľovanky
23. Akciový balíček Maľovanky
0,69 EUR (bežná cena 0,99 EUR)
Balíček obsahuje tri maľovanky s farebnou predlohou: Prišla jar, Veci v izbe, Hurá, je tu leto! Prišla jar a Veci v izbe majú formát A5 (148 x 210 mm), Hurá, je tu leto majú formát A6 (105 x 148 mm).

Maľovanka Prišla jar má aj jednoduchý sprievodný text.

Maľovanka Veci v izbe je vhodná i pre menšie deti - má výrazné kresby s veľkými plochami a hrubšie čiary, aby sa deťom ľahšie maľovalo. Na každej stránke sú znázornené tie farby, ktoré bude dieťa na tej-ktorej stránke potrebovať.

MAľovanky sú všetky tri spolu zabalené v priesvitnej fólii.
Objednať:
 

Rozprávky - pohádky (Končeková, Ľubica)
24. Rozprávky - pohádky (Končeková, Ľubica)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Maľovanka formátu A4 obsahuje výjavy zo známych rozprávok: Kocúr v čižmách, Popoluška, Červená čiapočka, Vlk a 7 kozliatok, Snehulienka a iné. Zaujímavosťou je, že každý obrázok má vyfarbenú iba určitú časť, zvyšok musí dieťa vymaľovať samo.
Objednať:
 

Farby a farbičky (Plicková, Edita)
25. Farby a farbičky (Plicková, Edita)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
V tejto maľovanke nájdu deti svet farieb, s ktorým sa môžu hrať. Hľadajú na obrázkoch, čo je žlté, modré, zelené, atď., naučia sa základné miešanie farieb, a pod.
Objednať:
 

Maľujeme abecedu (Plicková, Edita)
26. Maľujeme abecedu (Plicková, Edita)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Hľadáme, čítame a maľujeme prvé písmená. V maľovanke je viac ako 90 slov a práve toľko obrázkov.
Objednať:
 

Športujeme (Doláková, Milica)
27. Športujeme (Doláková, Milica)
0,90 EUR (bežná cena 1,00 EUR)
Jazyková maľovanka obsahuje 16 strán - 8 farebných a 8 ČB. Na farebných stranách sú anglické slovíčka a na zadnej strane je umiestnený anglicko-slovenský slovník z obrázkov a ich správna výslovnosť.
Objednať:
 

Vystrihovačka Kocky
28. Vystrihovačka Kocky
0,85 EUR (bežná cena 0,95 EUR)
Veselá vystrihovačka kociek - po vystrihnutí sa kocky dajú poskladať a je možné sa s nimi hrať. Sú ozdobené obrázkami zvieratiek, autíčok a pod. Vhodné i ako výzdoba detskej izbičky.
Objednať:
 

Pexeso Domáce zvieratká
29. Pexeso Domáce zvieratká
0,85 EUR (bežná cena 0,95 EUR)
Pexeso obsahuje 29 pôvabných farebných fotografií s motívmi domácich zvieratiek.
Objednať:
 

Veselé obrázky 1./Sudoku (Moje 1.sudoku s obrázkami)
30. Veselé obrázky 1./Sudoku (Moje 1.sudoku s obrázkami)
0,80 EUR (bežná cena 4,28 EUR)
Táto knižka obsahuje sudoku, špeciálne určené pre menšie deti, ktoré sa budú pri riešení jednotlivých úloh skvelo zabávať! Princíp je podobný ako pri klasickom sudoku, avšak v mriežke sa vyfarbujú obrázky.
Objednať:
 

 

Objednávka

Kontaktná osoba:
Názov školy:
Ulica:
PSČ:
Mesto:
IČO:
DIČ:
Telefón:
E-mail:
Spôsob platby: Dobierka
Platba predom (predfaktúra)
Knihy prosíme zaslať: Na adresu školy
Na poštu
Ak zvolíte možnosť na poštu, uveďte prosím telefónne číslo, kde Vás môže pošta kontaktovať.
Hrubo vyznačené polia sú povinné.
 Súhlasím s obchodnými podmienkami a záväzne objednávam vyššie uvedené tituly v celkovej hodnote EUR